14 Maj 2020 – Premiera kasy LINK – przyłącz się!

 

Drogi Kliencie!

Oddajemy w Twoje ręce najnowsze kasy Novitus LINK. Mamy nadzieję, że urządzenie spełni wasze oczekiwania i będzie dobrze służyć przez wszystkie lata użytkowania! LINK to inaczej połączenie, a nasza kasa łączy w sobie idealnie wyjątkową technologię, uniwersalny design oraz intuicyjną prostą obsługę.

 

 

LINK to kolejny model z rodziny Novitus Online Power. Łączy w sobie optymalnie wyśrubowane parametry techniczne oraz zaawansowane funkcje, zamknięte w nowoczesnej formie. Duża i czytelna klawiatura osadzona w smukłej kompaktowej obudowie to elegancki wygląd i znakomita ergonomia pracy. Jej użytkownik będzie mógł korzystać ze wszystkich zalet naszej nowej platformy sprzętowej opartej o system LINUX, a więc wyjątkowej mocy obliczeniowej i rozwiązań gwarantująych najwyższe bezpieczeństwo danych użytkownika.

 

Kasa LINK została także wyposażona w funkcję POWER DUO, co oznacza, że łączy się jednym kablem USB z PIN Padem Paytel i współpracuje bez specjalnej konfiguracji. Dzięki temu praca z terminalem jest szybsza i bezbłędna. Kasa współpracuje także z pasywnymi i aktywnymi szufladami oraz bogatym spektrum akcesoriów – m.in. z modemami GSM, modułami WiFi czy Bluetooth.

 

POZNAJ KASĘ LINK I ZAPROŚ JĄ DO SWOJEGO BIZNESU:

Inne artykuły z tej kategorii